Üyelik Sözleşmesi

Hepsi.com sitesine üye olan kullanıcıların, siteye girdikleri bilgiler, iletişim bilgileri, kişisel bilgiler ve her türlü içerik kullanıcının kendisini bağlar. Etik değerlere aykırı isim ve sıfatlarla bilgi girilemez.

Bildirim almak için üye olmanız gerekmektedir.

Sitemizde üyelik alanlar, üyeliklerini bir başkasına devredemezler veya paylaşamazlar. Bir başka üyeye ait bilgileri de yayınlayamaz, kopyalayamaz ve saklayamazlar.

Üyelik alırken belirlenen şifre kullanıcıya aittir. Belirlenen şifre tarafımız dahil, üyeliği oluşturan kullanıcıdan başka kimse bilmemektedir. Bu doğrultuda şifrenizi kimseyle paylaşmamak ve korumak kullanıcının sorumluluğundadır. Aksi takdirde oluşabilecek üyelik kaybı gibi her türlü zararlar kullanıcıya aittir.

Sitemize üye olan kullanıcının girdiği her bilginin doğruluğu ve geçerliliği tarafımız değil, kullanıcı kabul etmiş sayılır. Doğruluğu ve geçerliliği olmayan bilgilerin tespit edilmesi halinde her türlü işlem yapma hakkı tarafımıza aittir.

Siteye üye olurken, yanlış bilginin yanlış yere girilmesi durumunda düzeltilmesi ve/veya değiştirilmesi yine tarafımıza aittir.

Sitemizde kullanıcıların veya ziyaretçilerin, sitenin amacına aykırı reklam yapması yasaktır.

Her kullanıcı tek bir üyelik alabilir. Birden fazla üyelik alan kullanıcıların tespiti durumunda, kullanıcın üyeliklerini silme veya dondurma hakkı hepsi.com’a aittir.

Üyeler sitemize iletişim bilgilerini girdiklerinde, bu iletişim bilgilerin daimi iletişim bilgileri olduğunu kabul eder. İletiişim bilgilerin değişiklik söz konusu olduğunda, üyeliğinizi güncellemesi kullanıcıya aittir.

Aradığın ilan tek tuşla karşında

Hemen Başla