Kullanım Koşulları

Hepsi.com sitesi kapsamında yayınlanan herşey fikri ve sınaî olarakkorunma altındadır. Site içerisinde yer alan tüm görsel, video, ses dosyaları, metin,… gibi içerikler hiçbir şekilde yayınlama, çoğaltma, kopyalama, saklama veya değiştirme konusunda izin verilmemektedir.

Sitemizi ziyaret edenlerin, hukuki, idari ve cezai sorumluluğu kendilerine aittir. Hak ve fiil ehliyeti olduğunu, 18 yaş üzerinde olduğunu ve tüm şartları kabul ettiğini beyan eder. Aynı şekilde kullanıcının site içerisinde girdiği tüm içeriklerin kanunlara ve kurallara uygunluğunu kabul eder.

Hepsi.com sitesinde, sitelerin ortak veya benzer kritere sahip içeriklerini tek noktaddan görüntüleyebilirsiniz.

Bildirim ayarlaması yaparak hizmet alabilirsiniz. Belirleyeceğiniz kriterler ve bildirim sıklığını seçerek bildirim belirlerken, tarafımızdan size bildirim emaili alacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Hepsi.com sitesi, sitelerin ve kullanıcıların girdiği herhangi bir içeriği yayınlama veya yayınlamama gibi her türlü hakkı saklıdır.

Türkiye’de ki bütün siteler filtrelenmemektedir. Anlaşma sağlanmış ve iş birliği ile yürütülen sitelerin sonuçları gösterilmektedir.

Sitemize erişen tüm kullanıcıların veya ziyaretçilerin, diğer kullancılara karşı kurallara veya yasalara aykırı bir şekilde söz ve davranışlarda bulunamaz.

Aradığın ilan tek tuşla karşında

Hemen Başla