Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

Hepsi.com şirketinin sahip olduğu web siteyi (https://www.hepsi.com) ziyaret eden veya kullanan herkes tüm yasal sorumlulukları ve özellikle 6698 ve 5651 Saylı Kanunların tümünü kabul etmiş sayılır. Aynı şekilde Hepsi.com şirketi de, bu sorumluluklarla yükümlüdür. Siteyi kullanan kullanıcı ve ziyaretçilerin, site içerisinde girdikleri tüm bilgileri, iletişim bilgileri, kişisel bilgileri ve içeriklerin yasalara uygun bir şekilde saklı tutulacağını ve 3. Kişilerle paylaşılmayacağını garanti eder.

Ziyaretçiler ve kullanıcılar, hepsi.com sitesinde girdikleri tüm bilgileri ve site içindeki davranışları kendi iradeleri ile paylaştıklarını kabul eder.

Hepsi.com şirketi, dilediği kullanıcı veya ziyaretçisini engelleme ve varsa üyeliğini silme veya dondurma hakkına sahiptir. Hepsi.com şirketi, yükümlülüklere uygun davranan herkes için, verebileceği en üst seviyede hizmeti garanti eder.

Hepsi.com, sitelerin ürün ve/veya hizmet bilgilerini XML olarak, ilgili sitelerle iş birliği içerisinde çekmektedir.

Hepsi.com, sitelerden çekilen XML bilgilerin, işlenmesi ve bunların saklanması hakkına sahiptir.

Gizlilik ilkelerinde, hepsi.com dilediği gibi güncelleme ve değişiklik hakkına sahiptir. Bu hak, değerli kullanıcı ve ziyaretçilerin memnuniyeti için kullanılacağını garanti eder.

Kullanıcıların veya ziyaretçilerin, hepsi.com sitesi içerisinde oluşabilecek sorunların çözülebilmesi için, Internet Protokol(IP) adresini tespit edebilir ve bunları kullanabilir.

Hepsi.com, sitelerden XML bilgileri çekerken, bu sitelerden dolayı oluşacak teknik sorun, hatalı içerik, aldatma ve Gizlilik Politikasına uymaması gibi durumlar hepsi.com sitesinin sorumluluğunda değildir.

Hepsi.com, siteler, kullanıcılar ve ziyaretçilerin site içindeki davranışları ile çerez bilgiler elde edebilir. Ve bu çerez bilgileri istediği gibi yönetme hakkına sahiptir.

Gizlilik İlkelerine ve yukarıda belirtilen kanunlara uymayan kişilerin tüm bilgileri, yetkili kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir. Oluşabilecek her türlü zararın temini, yine kurallara ve yasalara uymayanlara aittir.

Aradığın ilan tek tuşla karşında

Hemen Başla